ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ!

 SIEĆ: Fitness Academy
LOKALIZACJA: Wrocław

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • budowanie super atmosfery w klubie w stylu „czuj się jak u siebie” ;)
  • obsługiwanie klientów korzystających z siłowni
  • odpowiadanie na zapytania klubowiczów bezpośrednio, mailowo i telefonicznie
  • przedstawianie oferty klubu i sprzedaż karnetów
  • dbanie o wizerunek całego klubu

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole
  • potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność
    i samodzielność idą z Tobą w parze
  • w weekendy nie robisz sobie przerwy od ćwiczeń ;)
  • komputer nie jest Ci obcym narzędziem
  • masz już doświadczenie związane z obsługą klienta, ale nie jest to warunek konieczny!

OFERUJEMY:

  • rozwój w największej firmie branży fitness
  • elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie
  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy
  • możliwość nieograniczonego korzystania z oferty klubu