ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ!

 SIEĆ: My Fitness Place
LOKALIZACJA: Kraków

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • budowanie super atmosfery w klubie w stylu „czuj się jak u siebie” ;)
  • pomoc Klubowiczom przy poprawnym wykonywaniu ćwiczeń
  • czuwanie nad bezpieczeństwem na siłowni
  • prowadzenie treningów wprowadzających
  • dbanie o wizerunek całego klubu

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • posiadasz wiedzę popartą certyfikatem i lubisz się nią dzielić z innymi
  • doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole
  • masz masę pozytywnej energii i zależy Ci na samorozwoju
  • potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu treningów :)

OFERUJEMY:

  • rozwój w największej firmie branży fitness
  • elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie
  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy
  • możliwość korzystania z oferty klubu na preferencyjnych warunkach